Місце народження
Народилася 17 травня 1988 року, м. Київ.
Освіта
Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (перший медичний факультет, “Лікувальна справа”), інтернатуру (спеціальність “Внутрішні хвороби”), 3-місячні курси перекваліфікації при Українській військово-медичній академії (спеціалізація “Загальна практика – сімейна медицина”), Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США “Охорона здоров’я та маргіналізовані популяції”. Отримала спеціалізацію “Організація і управління охороною здоров’я”.
Кар’єра
Працювала в поліклініці, також у проектному офісі реформ Міністерства оборони реформувала систему медичного забезпечення Збройних сил України. Була керівником програми “Реформа системи медичного забезпечення Збройних сил” в Міноборони України.
2019 р. – кандидат у народні депутати від партії “Слуга народу” на парламентських виборах (виборчий округ №217, частина Оболонського району м. Києва).
На час виборів: старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України, безпартійна. Проживає в м. Києві.
з 29 серпня 2019 р. – заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки у Верховній Раді України 9-го, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості. Членкиня Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.
12 грудня 2019 р. – Безугла увійшла до складу парламентського міжфракційного об’єднання “Гуманна країна”, створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.
Член політичної партії “Слуга народу”.
Критика
У серпні 2023 року в Верховній Раді зареєстрували закон про легалізацію порнографії в Україні, серед його авторів – нардепи Железняк, Безугла, Мазурашу та Рудик.
У лютому 2023 року однопартієць Безгулої нардеп Федір Веніславський запропонував виключити її із комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. За словами Веніславського, Безугла надала неправдиву інформацію по узгодження нею з ГУР Міноборони редакції законопроекту №4210, що дозволяв би призначати міністром оборони військового без його відставки зі служби.
У липні 2022 року Безугла мала публічний конфлікт з іншим нардепом Миколою Тищенком. Вона звернулася до голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк та голови фракції Давида Арахамії з вимогою виключити нардепа Тищенка з партії.
У червні 2022 року в розпал боїв на сході України журналісти Яніна Соколова і Юрій Бутусов, а також голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай звинуватили Безуглу в намаганні керувати військовими.
У травні 2022 року нардеп ініціювала законопроєкт, яким пропонувалося фактично дозволити командирам вбивати військовослужбовців за непокору, опір чи дезертирство.
У 2021 році Безугла очолила тимчасову слідчу комісію Верховної Ради, яка розслідувала справу “вагнерівців” про ймовірний зрив спецоперації української розвідки з затримання бойовиків російської ПВК “Вагнер”, які воювали проти України на Донбасі. Безугла як голова ТСК заявляла, що це була не спецоперація, а “спеціальний захід” СБУ та ГУР.
У липні 2019 року журналісти заявили про скупку голосів кандидатом в нардепи від “Слуги народу” Мар’яною Безуглою.
У пʼятницю 31 січня у Броварському міськрайонному суді Київської області мали розглядати справу міського голови…
Головний спеціаліст Національного агентства з питань запобігання корупції Толкачова Юлія Сергіївна, яка у 2023 році…
Компанія експосадовця часів Януковича Дмитра Пляцука отримала від держави 2 млрд грн на ремонт ППО.…
Голова ДП «Ліси України» Юрій Болоховець побудував приватний комплекс на Чернігівщині, який оформив на родичі…
Денис Сірик, колишній заступник начальника Хмельницької обласної прокуратури, а зараз заступник начальника відділу процесуального керівництва…
Мера Ірпеня Олександра Маркушина відсторонено від посади за рішенням слідчої судді Печерського суду Києва. Виконувачем обов’язки…